هیئت های مذهبی تهران

آغاز سخن

سلام

بعد از گذشت یک دهه از ورود اینترنت به ایران و تقریبا رشد سریع آن در میان جوانان و مردم، متاسفانه خلاء بزرگی در رابطه با اطلاعات هیئتهای عزاداری در دنیای مجازی (اینترنت) وجود داره. دنیایی که امروزه بیشتر در دسترس جوانان در سراسر جهان است و جهت زنده نگه داشتن قیام عاشورا و پیام آن، ناگزیر می بایست مهمترین ابزار آن را که همانا هیئت های مذهبی است، در این محیط بیشتر معرفی نماییم.

لذا بنده حقیر اقدام به راه اندازی این وبلاگ نمودم تا هر چند ناچیز، اطلاعاتی را در مورد این هیئتها در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهم.

در همین جا دست یاری خود را به سوی یکایک عاشقان آقا ابا عبدالله الحسین دراز نموده و استدعا دارم که اینجانب را در این امر الهی یاری نموده و چنانچه اطلاعاتی از هیئتهای مذهبی دارند ارسال نمایند تا در این وبلاگ قرار داده شود (مانند اسم هیئت، سال تاسیس، اسامی مداحان، آدرس ، و....)  و زمینه آشنایی و تبلیغ بیش از پیش اینگونه مجالس برای نسل جوان و سایر دوستداران اهل بیت فراهم آید.

با امید به اینکه در آینده نزدیک هر کدام از هیئتهای عزاداری یک سایت یا وبلاگ برای خود داشته باشند تا سخنرانیها و مداحیها و سایر برنامه ها به راحتی در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

+   مهدی ; ٦:۱٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/۱٠/۳
    پيام هاي ديگران ()  
 

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir